Якщо в родині є машина, а часто і дві, вкладаючи гроші в будівництво житла, інвестор обов’язково продумує, де він залишатиме авто

Якщо в родині є машина, а часто і дві, вкладаючи гроші в будівництво житла, інвестор обов’язково продумує, де він залишатиме авто
Придомовая территория
  • Тож наявність паркінгу поблизу будинку — обов’язковий атрибут європейського стилю життя. Подбати не лише про якісне і комфортне житло для своїх інвесторів, але і забезпечити достатню кількість машиномісць у паркінгу. Саме за таким принципом ми працюємо.
  • Різниця між підземним та багаторівневим паркінгом полягає у кількості авто, які може вмістити той чи інший паркінг. За чисельністю бере гору наземний. Наприклад, багаторівневий паркінг по вулиці Мандрикывська, що буде здано в експлуатацію у квітні 2020 р.
  • Адже саме паркінг звільняє прибудинкову територію для благоустрію та сворення інфраструктури. Насамперед, кожен паркінг оснащений автоматичною протипоженою системою, інженерно-технічна начинка та цілодобова охорона.
  • За словами адміністраторів, окрім інженерно-технічних характеристик паркінгу, інвесторів цікавить і зручність проектування. Тож відразу запевняють, схеми проїзду продумуються таким чином, щоб кожне машиномісце було зручним і доступним.
  • Тож, вибір переважно залежить від габаритів авто.
    Якщо вас зацікавило одне з пропозицій або ж у вас залишилися які-небудь питання з приводу купівлі паркінгу, тоді ми з задоволенням відповімо на них по телефонах, вказаних на сайті. Також ви можете відвідати наш затишний офіс, який розташовується за адресою: вулиця Набережна Перемоги. 42.
Дата

river-park-banner